HAKKIMIZDA

Richard Spencer - Canmer Tekstil

‘Canmer Tekstil’, Türkiye’de kendi markalarıyla şık tasarımlar ortaya koyan bir moda merkezidir. Aynı zamanda, müşterilerin kendi markalarıyla da hizmet sunmaktadır. Firmamız tekstil hayatına 1984 yılında başlamıştır.

1995 yılına kadar çeşitli tekstil ürünleri üretimi yapan firmamız 2003’ten sonra erkek gömleği imalatı alanında uzmanlaşma yoluna gitmiştir. Halihazırda bünyesindeki 3 üretim tesisi ve deneyimli personeliyle her türlü spor, klasik, denim gömleklerin üretimini son sistem dikiş makineleriyle yapmaktadır. Ürünlerimizde ağırlıklı olarak pamuklu, keten ve pamuk polyester dalında uzman fabrikaların(firmaların) kumaşları kullanılmaktadır.

Firmamız, bünyesindeki profesyonel tasarımcı ekibiyle erkek gömleği ile ilgili her tarz koleksiyon çalışması yapabilecek potansiyele sahiptir. Firmamız tescilli ‘Richard Spencer’ markasıyla dünyanın birçok ülkesine kaliteli erkek gömleği satışı yapmaktadır. 2010 yılı itibariyle ürün gamına pantolon ve mont grubunu da dahil etmiştir.

Firmamız yüksek aylık üretim kapasitesine sahip olup, taleplerin yoğunluğuna göre dahada artırılabilmektedir. Hedefimiz sizlere yardımcı olarak taleplerinizi en iyi kalitede ve en kısa sürede yerine getirmektir.

Uğur Avcı

CEO/Kurucu Canmer Tekstil

ORTALAMA MALZEME İÇERİKLERİ

Pamuk
100%
Polyester
20%

Kolay ve Hızlı GÖNDERİM

ÜRÜN KALİTE GARANTİSİ

Hızlı SİPARİŞ ve Destek